2017 Schedules
To view your division schedule click on dropdown menu and choose division.
DIV DATE DAY TIME HOME VS AWAY FIELD
U8B 9-Sep Sat 9:00 AM Fishtown Celtic vs Torresdale Green Blair & Berks
U8B 9-Sep Sat 9:00 AM Torresdale White vs United Friends Linden & Jackson
U12B 9-Sep Sat 9:00 AM Hooligans vs Roxborough United Linden & Jackson
U9B 9-Sep Sat 9:00 AM Roxborough SC vs Parkwood Fire Wissahickon & Grakyn
U9B 9-Sep Sat 9:30 AM NEO vs Torresdale Cottman & Central
U10B 9-Sep Sat 10:00 AM Bridesburg Rhoades vs East Falls SA 4100 Richmond St
U10B 9-Sep Sat 10:00 AM Academy Sabres vs Kensington SC Academy & Torrey
U9B 9-Sep Sat 10:00 AM Fishtown Blues vs Fishtown II Blair & Berks
U9B 9-Sep Sat 10:00 AM Parkwood Hawks vs Parkwood Union Dunksferry & Mechanicsville
U11B 9-Sep Sat 10:00 AM Roxborough United vs Lansing Wissahickon & Grakyn
U10B 9-Sep Sat 11:00 AM Bridesburg Goldberg vs Holy Terrors 4100 Richmond St
U10B 9-Sep Sat 11:00 AM Torresdale Hornets vs United Friends Tigers Linden & Jackson
U8B 9-Sep Sat 12:00 PM Bridesburg vs Holy Terrors 4100 Richmond St
U8B 9-Sep Sat 12:00 PM Fishtown Bandits vs Kensington Blair & Berks
U11B 9-Sep Sat 12:00 PM NEO vs S. Phila Cottman & Central
U11B 9-Sep Sat 12:00 PM United Friends vs Fishtown 1601 Hellerman St
U12B 9-Sep Sat 12:45 PM Hornets vs Toros Linden & Jackson
U13/14B 9-Sep Sat 1:00 PM Cione '05 Boys vs United Friends Jaguars 2600 Aramingo
U12B 9-Sep Sat 1:45 PM United Friends vs Kensington 1601 Hellerman St
U9B 9-Sep Sat 3:00 PM Kensington SC vs West Philly SC 2300 N. Orianna St
U8G 10-Sep Sun 9:00 AM Cione vs Fishtown Firecrackers 2600 Aramingo
U13G 10-Sep Sun 9:00 AM Roxborough United vs Parkwood Wissahickon & Grakyn
U9G 10-Sep Sun 9:30 AM Lansing vs Kensington Rowland & Sheffield
U12G 10-Sep Sun 10:00 AM United Friends Super Girls vs Fox Chase Fighting Foxes 1601 Hellerman St
U9G 10-Sep Sun 10:00 AM Cione vs Fishtown 2600 Aramingo
U12G 10-Sep Sun 10:00 AM Bridesburg Cougars vs Fishtown Hurricanes 4100 Richmond St
U11G 10-Sep Sun 10:00 AM Penn Academy FC Celtics vs Fishtown Comets 9151 Academy Rd
U9G 10-Sep Sun 10:00 AM Parkwood vs Fishtown Fury Dunksferry & Mechanicsville
U11G 10-Sep Sun 10:00 AM Parkwood Rage vs Fishtown Shooting Stars Dunksferry & Mechanicsville
U8G 10-Sep Sun 10:00 AM Torresdale vs Fishtown Freedom Linden & Jackson
U10G 10-Sep Sun 10:30 AM Lansing vs Roxborough United Rowland & Sheffield
U12G 10-Sep Sun 11:00 AM Kensington SC vs Cione '06 Girls 2300 N. Orianna St
U10G 10-Sep Sun 11:00 AM Parkwood Fire vs Parkwood Divas Dunksferry & Mechanicsville
U10G 10-Sep Sun 11:00 AM Fox Chase vs Fishtown A.C. Rhawn & Ridgeway
U13G 11-Sep Mon 6:30 PM Academy Sabres vs Fishtown Academy & Torrey
U11G 11-Sep Mon 6:30 PM Fishtown Shooting Stars vs Penn Academy FC Celtics Columbia & Thompson
U11G 11-Sep Mon 7:30 PM Fishtown Comets vs Torresdale Hornets Columbia & Thompson
U13G 12-Sep Tues 7:30 PM Fishtown vs Roxborough United Columbia & Thompson
U13/14B 13-Sep Wed 7:00 PM Parkwood Union FC vs Roxborough United Typhoon Dunksferry & Mechanicsville
U8B 16-Sep Sat 9:00 AM Fishtown Celtic vs United Friends Blair & Berks
U9B 16-Sep Sat 9:00 AM Parkwood Union vs Roxborough SC Dunksferry & Mechanicsville
U12B 16-Sep Sat 9:00 AM Roxborough United vs Hornets Wissahickon & Grakyn
U9B 16-Sep Sat 9:30 AM NEO vs West Philly SC Cottman & Central
U8B 16-Sep Sat 10:00 AM Torresdale Green vs Torresdale White Linden & Jackson
U10B 16-Sep Sat 10:00 AM Holy Terrors vs Bridesburg Rhoades Princeton & Battersby
U8B 16-Sep Sat 10:00 AM Holy Terrors vs Fishtown Bandits Princeton & Battersby
U13/14B 16-Sep Sat 10:00 AM Roxborough United Typhoon vs Cione '05 Boys Wissahickon & Grakyn
U13/14B 16-Sep Sat 10:30 AM United Friends Jaguars vs West Philly Hurricanes 1601 Hellerman St
U11B 16-Sep Sat 10:30 AM Lansing vs S. Phila 4800 Grant Ave
U11B 16-Sep Sat 11:00 AM Fishtown vs NEO Blair & Berks
U10B 16-Sep Sat 11:30 AM United Friends Tigers vs Bridesburg Goldberg 1601 Hellerman St
U8B 16-Sep Sat 12:00 PM Bridesburg vs Kensington 4100 Richmond St
U12B 16-Sep Sat 12:00 PM Capitolo vs Hooligans 9th and Federal
U9B 16-Sep Sat 12:00 PM Torresdale vs Parkwood Fire Linden & Jackson
U11B 16-Sep Sat 12:00 PM United Friends vs Roxborough United 1601 Hellerman St
U10B 16-Sep Sat 2:00 PM East Falls SA vs Academy Sabres 3531 Scotts Ln
U12B 16-Sep Sat 2:00 PM Toros vs United Friends Linden & Jackson
U9B 16-Sep Sat 3:00 PM Kensington SC vs Fishtown Blues 2300 N. Orianna St
U10B 16-Sep Sat 4:00 PM Kensington SC vs Anderson Monarchs 2300 N. Orianna St
U8G 17-Sep Sun 9:00 AM Fishtown Freedom vs Cione Blair & Berks
U9G 17-Sep Sun 9:30 AM Lansing vs Fishtown Rowland & Sheffield
U9G 17-Sep Sun 10:00 AM Kensington vs Fishtown Fury 2300 N. Orianna St
U9G 17-Sep Sun 10:00 AM Cione vs Parkwood 2600 Aramingo
U8G 17-Sep Sun 10:00 AM Fishtown Firecrackers vs Torresdale Blair & Berks
U11G 17-Sep Sun 10:00 AM Parkwood Rage vs Fishtown Comets Dunksferry & Mechanicsville
U11G 17-Sep Sun 10:15 AM Torresdale Hornets vs Penn Academy FC Celtics Linden & Jackson
U12G 17-Sep Sun 10:30 AM Fox Chase Fighting Foxes vs Bridesburg Cougars Rhawn & Ridgeway
U10G 17-Sep Sun 10:30 AM Lansing vs Parkwood Fire Rowland & Sheffield
U12G 17-Sep Sun 11:00 AM Cione '06 Girls vs United Friends Super Girls 2600 Aramingo
U13G 17-Sep Sun 11:00 AM Parkwood vs Academy Sabres Dunksferry & Mechanicsville
U10G 17-Sep Sun 11:00 AM Fox Chase vs Parkwood Divas Rhawn & Ridgeway
U12G 17-Sep Sun 12:00 PM Fishtown Hurricanes vs Kensington SC Blair & Berks
U10G 17-Sep Sun 2:00 PM Roxborough United vs Fishtown A.C. Wissahickon & Grakyn
U11G 18-Sep Mon 7:30 PM Fishtown Comets vs Fishtown Shooting Stars Columbia & Thompson
U13G 19-Sep Tues 7:30 PM Fishtown vs Parkwood Columbia & Thompson
U11B 20-Sep Wed 6:00 PM United Friends vs Lansing 1601 Hellerman St
U9B 20-Sep Wed 6:30 PM Fishtown II vs Parkwood Hawks Blair & Berks
U9B 23-Sep Sat 9:00 AM Parkwood Union vs Torresdale Dunksferry & Mechanicsville
U8B 23-Sep Sat 9:00 AM Torresdale White vs Bridesburg Linden & Jackson
U9B 23-Sep Sat 9:00 AM Roxborough SC vs Parkwood Hawks Wissahickon & Grakyn
U8B 23-Sep Sat 10:00 AM United Friends vs Holy Terrors 1601 Hellerman St
U10B 23-Sep Sat 10:00 AM Bridesburg Rhoades vs Anderson Monarchs 4100 Richmond St
U9B 23-Sep Sat 10:00 AM West Philly SC vs Parkwood Fire 4400 Haverford Ave
U9B 23-Sep Sat 10:00 AM Fishtown Blues vs NEO Blair & Berks
U11B 23-Sep Sat 10:00 AM Roxborough United vs S. Phila Wissahickon & Grakyn
U11B 23-Sep Sat 10:30 AM Lansing vs Fishtown 4800 Grant Ave
U10B 23-Sep Sat 11:00 AM Bridesburg Goldberg vs Kensington SC 4100 Richmond St
U13/14B 23-Sep Sat 11:00 AM West Philly Hurricanes vs Roxborough United Typhoon 4400 Haverford Ave
U10B 23-Sep Sat 11:00 AM Torresdale Hornets vs East Falls SA Linden & Jackson
U10B 23-Sep Sat 11:30 AM United Friends Tigers vs Holy Terrors 1601 Hellerman St
U8B 23-Sep Sat 12:00 PM Fishtown Bandits vs Fishtown Celtic Blair & Berks
U11B 23-Sep Sat 12:00 PM NEO vs United Friends Cottman & Central
U12B 23-Sep Sat 12:45 PM Hornets vs Capitolo Linden & Jackson
U13/14B 23-Sep Sat 1:00 PM Cione '05 Boys vs Parkwood Union FC 2600 Aramingo
U12B 23-Sep Sat 1:45 PM United Friends vs Roxborough United 1601 Hellerman St
U8B 23-Sep Sat 2:00 PM Kensington vs Torresdale Green 2300 N. Orianna St
U12B 23-Sep Sat 3:00 PM Kensington vs Toros 2300 N. Orianna St
U8G 24-Sep Sun 9:00 AM Cione vs Torresdale 2600 Aramingo
U8G 24-Sep Sun 9:00 AM Fishtown Freedom vs Fishtown Firecrackers Blair & Berks
U13G 24-Sep Sun 9:00 AM Roxborough United vs Academy Sabres Wissahickon & Grakyn
U9G 24-Sep Sun 9:30 AM Lansing vs Cione Rowland & Sheffield
U12G 24-Sep Sun 10:00 AM United Friends Super Girls vs Kensington SC 1601 Hellerman St
U9G 24-Sep Sun 10:00 AM Kensington vs Parkwood 2300 N. Orianna St
U12G 24-Sep Sun 10:00 AM Bridesburg Cougars vs Cione '06 Girls 4100 Richmond St
U11G 24-Sep Sun 10:00 AM Penn Academy FC Celtics vs Parkwood Rage 9151 Academy Rd
U11G 24-Sep Sun 10:15 AM Torresdale Hornets vs Fishtown Shooting Stars Linden & Jackson
U10G 24-Sep Sun 11:00 AM Fox Chase vs Lansing Rhawn & Ridgeway
U12G 24-Sep Sun 12:00 PM Fishtown Hurricanes vs Fox Chase Fighting Foxes Blair & Berks
U10G 24-Sep Sun 1:00 PM Fishtown A.C. vs Parkwood Divas Blair & Berks
U10G 24-Sep Sun 2:00 PM Roxborough United vs Parkwood Fire Wissahickon & Grakyn
U11G 25-Sep Mon 6:30 PM Fishtown Shooting Stars vs Parkwood Rage Columbia & Thompson
U11G 25-Sep Mon 7:30 PM Fishtown Comets vs Penn Academy FC Celtics Columbia & Thompson
U11B 27-Sep Wed 6:00 PM United Friends vs S. Phila 1601 Hellerman St
U9G 27-Sep Wed 6:30 PM Fishtown Fury vs Fishtown Blair & Berks
U9B 27-Sep Wed 6:30 PM Fishtown II vs Kensington SC Blair & Berks
U12B 30-Sep Sat 9:00 AM Hooligans vs Hornets Linden & Jackson
U12B 30-Sep Sat 9:00 AM Roxborough United vs Kensington Wissahickon & Grakyn
U9B 30-Sep Sat 9:30 AM NEO vs Kensington SC Cottman & Central
U8B 30-Sep Sat 10:00 AM Torresdale Green vs Fishtown Celtic Linden & Jackson
U8B 30-Sep Sat 10:00 AM Holy Terrors vs Torresdale White Princeton & Battersby
U13/14B 30-Sep Sat 10:00 AM Roxborough United Typhoon vs United Friends Jaguars Wissahickon & Grakyn
U11B 30-Sep Sat 10:30 AM Lansing vs Roxborough United 4800 Grant Ave
U10B 30-Sep Sat 11:00 AM Bridesburg Goldberg vs Academy Sabres 4100 Richmond St
U10B 30-Sep Sat 11:00 AM Torresdale Hornets vs Anderson Monarchs Linden & Jackson
U11B 30-Sep Sat 11:00 AM Fishtown vs S. Phila Blair & Berks
U10B 30-Sep Sat 11:30 AM United Friends Tigers vs Kensington SC 1601 Hellerman St
U8B 30-Sep Sat 12:00 PM Bridesburg vs United Friends 4100 Richmond St
U9B 30-Sep Sat 12:00 PM West Philly SC vs Parkwood Union 4400 Haverford Ave
U12B 30-Sep Sat 12:00 PM Capitolo vs United Friends 9th and Federal
U9B 30-Sep Sat 12:00 PM Torresdale vs Parkwood Hawks Linden & Jackson
U8B 30-Sep Sat 2:00 PM Kensington vs Fishtown Bandits 2300 N. Orianna St
U10B 30-Sep Sat 2:00 PM East Falls SA vs Holy Terrors 3531 Scotts Ln
U8G 1-Oct Sun 9:00 AM Cione vs Fishtown Firecrackers 2600 Aramingo
U10G 1-Oct Sun 9:00 AM Parkwood Divas vs Lansing Dunksferry & Mechanicsville
U12G 1-Oct Sun 10:00 AM United Friends Super Girls vs Cione '06 Girls 1601 Hellerman St
U9G 1-Oct Sun 10:00 AM Cione vs Kensington 2600 Aramingo
U12G 1-Oct Sun 10:00 AM Bridesburg Cougars vs Kensington SC 4100 Richmond St
U11G 1-Oct Sun 10:00 AM Penn Academy FC Celtics vs Fishtown Shooting Stars 9151 Academy Rd
U9G 1-Oct Sun 10:00 AM Parkwood vs Fishtown Dunksferry & Mechanicsville
U8G 1-Oct Sun 10:00 AM Torresdale vs Fishtown Freedom Linden & Jackson
U11G 1-Oct Sun 10:15 AM Torresdale Hornets vs Parkwood Rage Linden & Jackson
U12G 1-Oct Sun 10:30 AM Fox Chase Fighting Foxes vs Fishtown Hurricanes Rhawn & Ridgeway
U10G 1-Oct Sun 11:00 AM Parkwood Fire vs Fishtown A.C. Dunksferry & Mechanicsville
U13G 1-Oct Sun 11:00 AM Parkwood vs Roxborough United Dunksferry & Mechanicsville
U10G 1-Oct Sun 2:00 PM Roxborough United vs Fox Chase Wissahickon & Grakyn
U11G 2-Oct Mon 6:30 PM Fishtown Shooting Stars vs Fishtown Comets Columbia & Thompson
U9G 3-Oct Wed 6:30 PM Fishtown Fury vs Lansing Blair & Berks
U13G 3-Oct Tues 7:30 PM Fishtown vs Academy Sabres Columbia & Thompson
U9B 4-Oct Wed 6:30 PM Fishtown II vs Roxborough SC Blair & Berks
U13/14B 4-Oct Wed 7:00 PM Parkwood Union FC vs West Philly Hurricanes Dunksferry & Mechanicsville
U9B 11-Oct Wed 6:30 PM Fishtown Blues vs Parkwood Fire Blair & Berks
U8B 14-Oct Sat 9:00 AM Fishtown Celtic vs Bridesburg Blair & Berks
U12B 14-Oct Sat 9:00 AM Hooligans vs Kensington Linden & Jackson
U9B 14-Oct Sat 9:00 AM Roxborough SC vs Torresdale Wissahickon & Grakyn
U8B 14-Oct Sat 10:00 AM United Friends vs Fishtown Bandits 1601 Hellerman St
U10B 14-Oct Sat 10:00 AM Academy Sabres vs Anderson Monarchs Academy & Torrey
U9B 14-Oct Sat 10:00 AM Fishtown Blues vs Parkwood Union Blair & Berks
U9B 14-Oct Sat 10:00 AM Parkwood Fire vs Kensington SC Dunksferry & Mechanicsville
U8B 14-Oct Sat 10:00 AM Torresdale Green vs Holy Terrors Linden & Jackson
U11B 14-Oct Sat 10:00 AM Roxborough United vs Fishtown Wissahickon & Grakyn
U13/14B 14-Oct Sat 10:30 AM United Friends Jaguars vs Parkwood Union FC 1601 Hellerman St
U13/14B 14-Oct Sat 11:00 AM West Philly Hurricanes vs Cione '05 Boys 4400 Haverford Ave
U9B 14-Oct Sat 11:00 AM Parkwood Hawks vs West Philly SC Dunksferry & Mechanicsville
U10B 14-Oct Sat 11:00 AM Torresdale Hornets vs Holy Terrors Linden & Jackson
U11B 14-Oct Sat 12:00 PM United Friends vs S. Phila 1601 Hellerman St
U12B 14-Oct Sat 12:00 PM Capitolo vs Toros 9th and Federal
U11B 14-Oct Sat 12:00 PM NEO vs Lansing Cottman & Central
U12B 14-Oct Sat 12:45 PM Hornets vs United Friends Linden & Jackson
U8B 14-Oct Sat 2:00 PM Kensington vs Torresdale White 2300 N. Orianna St
U10B 14-Oct Sat 2:00 PM East Falls SA vs Bridesburg Goldberg 3531 Scotts Ln
U10B 14-Oct Sat 4:00 PM Kensington SC vs Bridesburg Rhoades 2300 N. Orianna St
U8G 15-Oct Sun 9:00 AM Cione vs Fishtown Freedom 2600 Aramingo
U10G 15-Oct Sun 9:00 AM Parkwood Divas vs Roxborough United Dunksferry & Mechanicsville
U13G 15-Oct Sun 9:00 AM Roxborough United vs Fishtown Wissahickon & Grakyn
U12G 15-Oct Sun 10:00 AM Bridesburg Cougars vs United Friends Super Girls 4100 Richmond St
U8G 15-Oct Sun 10:00 AM Fishtown Firecrackers vs Torresdale Blair & Berks
U9G 15-Oct Sun 10:00 AM Parkwood vs Lansing Dunksferry & Mechanicsville
U11G 15-Oct Sun 10:00 AM Parkwood Rage vs Torresdale Hornets Dunksferry & Mechanicsville
U12G 15-Oct Sun 10:30 AM Fox Chase Fighting Foxes vs Kensington SC Rhawn & Ridgeway
U12G 15-Oct Sun 11:00 AM Cione '06 Girls vs Fishtown Hurricanes 2600 Aramingo
U9G 15-Oct Sun 11:00 AM Fishtown vs Kensington Blair & Berks
U10G 15-Oct Sun 11:00 AM Parkwood Fire vs Fox Chase Dunksferry & Mechanicsville
U10G 15-Oct Sun 1:00 PM Fishtown A.C. vs Lansing Blair & Berks
U11G 16-Oct Mon 6:30 PM Fishtown Shooting Stars vs Torresdale Hornets Columbia & Thompson
U11G 16-Oct Mon 7:30 PM Fishtown Comets vs Parkwood Rage Columbia & Thompson
U9G 18-Oct Wed 6:30 PM Fishtown Fury vs Cione Blair & Berks
U9B 18-Oct Wed 6:30 PM Fishtown II vs NEO Blair & Berks
U8B 21-Oct Sat 9:00 AM Fishtown Celtic vs Kensington Blair & Berks
U9B 21-Oct Sat 9:00 AM Parkwood Union vs Fishtown Blues Dunksferry & Mechanicsville
U12B 21-Oct Sat 9:00 AM Roxborough United vs Capitolo Wissahickon & Grakyn
U8B 21-Oct Sat 10:00 AM United Friends vs Torresdale White 1601 Hellerman St
U10B 21-Oct Sat 10:00 AM Academy Sabres vs Bridesburg Rhoades Academy & Torrey
U9B 21-Oct Sat 10:00 AM Parkwood Fire vs NEO Dunksferry & Mechanicsville
U8B 21-Oct Sat 10:00 AM Torresdale Green vs Fishtown Bandits Linden & Jackson
U8B 21-Oct Sat 10:00 AM Holy Terrors vs Bridesburg Princeton & Battersby
U13/14B 21-Oct Sat 10:00 AM Roxborough United Typhoon vs Parkwood Union FC Wissahickon & Grakyn
U13/14B 21-Oct Sat 10:30 AM United Friends Jaguars vs Cione '05 Boys 1601 Hellerman St
U10B 21-Oct Sat 11:00 AM Bridesburg Goldberg vs Anderson Monarchs 4100 Richmond St
U11B 21-Oct Sat 11:00 AM Fishtown vs Roxborough United Blair & Berks
U9B 21-Oct Sat 11:00 AM Parkwood Hawks vs Fishtown Blues Dunksferry & Mechanicsville
U10B 21-Oct Sat 11:00 AM Torresdale Hornets vs Kensington SC Linden & Jackson
U11B 21-Oct Sat 12:00 PM United Friends vs NEO 1601 Hellerman St
U9B 21-Oct Sat 12:00 PM West Philly SC vs Roxborough SC 4400 Haverford Ave
U9B 21-Oct Sat 12:00 PM Torresdale vs Fishtown II Linden & Jackson
U10B 21-Oct Sat 2:00 PM East Falls SA vs United Friends Tigers 3531 Scotts Ln
U12B 21-Oct Sat 2:00 PM Toros vs Hooligans Linden & Jackson
U12B 21-Oct Sat 4:00 PM Kensington vs Hornets 2300 N. Orianna St
U11B 21-Oct Sat 10:30 PM Lansing vs S. Phila 4800 Grant Ave
U10G 22-Oct Sun 9:00 AM Parkwood Divas vs Parkwood Fire Dunksferry & Mechanicsville
U9G 22-Oct Sun 10:00 AM Kensington vs Lansing 2300 N. Orianna St
U8G 22-Oct Sun 10:00 AM Fishtown Firecrackers vs Fishtown Freedom Blair & Berks
U11G 22-Oct Sun 10:00 AM Parkwood Rage vs Penn Academy FC Celtics Dunksferry & Mechanicsville
U8G 22-Oct Sun 10:00 AM Torresdale vs Cione Linden & Jackson
U11G 22-Oct Sun 10:15 AM Torresdale Hornets vs Fishtown Comets Linden & Jackson
U12G 22-Oct Sun 11:00 AM Kensington SC vs Bridesburg Cougars 2300 N. Orianna St
U12G 22-Oct Sun 11:00 AM Cione '06 Girls vs Fox Chase Fighting Foxes 2600 Aramingo
U9G 22-Oct Sun 11:00 AM Fishtown vs Cione Blair & Berks
U12G 22-Oct Sun 12:00 PM Fishtown Hurricanes vs United Friends Super Girls Blair & Berks
U10G 22-Oct Sun 1:00 PM Fishtown A.C. vs Fox Chase Blair & Berks
U10G 22-Oct Sun 2:00 PM Roxborough United vs Lansing Wissahickon & Grakyn
U13G 23-Oct Mon 6:30 PM Academy Sabres vs Parkwood Academy & Torrey
U9G 25-Oct Wed 6:30 PM Fishtown Fury vs Parkwood Blair & Berks
U9B 28-Oct Sat 9:00 AM Roxborough SC vs Fishtown Blues Wissahickon & Grakyn
U9B 28-Oct Sat 9:30 AM NEO vs Parkwood Union Cottman & Central
U8B 28-Oct Sat 10:00 AM United Friends vs Kensington 1601 Hellerman St
U9B 28-Oct Sat 10:00 AM Parkwood Fire vs Fishtown II Dunksferry & Mechanicsville
U10B 28-Oct Sat 10:00 AM Holy Terrors vs Anderson Monarchs Princeton & Battersby
U8B 28-Oct Sat 10:00 AM Holy Terrors vs Torresdale Green Princeton & Battersby
U11B 28-Oct Sat 10:00 AM Roxborough United vs United Friends Wissahickon & Grakyn
U13/14B 28-Oct Sat 11:00 AM West Philly Hurricanes vs United Friends Jaguars 4400 Haverford Ave
U10B 28-Oct Sat 11:00 AM Torresdale Hornets vs Bridesburg Rhoades Linden & Jackson
U10B 28-Oct Sat 11:30 AM United Friends Tigers vs Academy Sabres 1601 Hellerman St
U8B 28-Oct Sat 12:00 PM Bridesburg vs Fishtown Celtic 4100 Richmond St
U12B 28-Oct Sat 12:00 PM Capitolo vs Kensington 9th and Federal
U8B 28-Oct Sat 12:00 PM Fishtown Bandits vs Torresdale White Blair & Berks
U11B 28-Oct Sat 12:00 PM NEO vs Fishtown Cottman & Central
U9B 28-Oct Sat 12:00 PM Torresdale vs West Philly SC Linden & Jackson
U13/14B 28-Oct Sat 1:00 PM Cione '05 Boys vs Roxborough United Typhoon 2600 Aramingo
U12B 28-Oct Sat 1:45 PM United Friends vs Hooligans 1601 Hellerman St
U12B 28-Oct Sat 2:00 PM Toros vs Roxborough United Linden & Jackson
U9B 28-Oct Sat 3:00 PM Kensington SC vs Parkwood Hawks 2300 N. Orianna St
U10B 28-Oct Sat 4:00 PM Kensington SC vs East Falls SA 2300 N. Orianna St
U8G 29-Oct Sun 9:00 AM Cione vs Fishtown Firecrackers 2600 Aramingo
U10G 29-Oct Sun 9:00 AM Parkwood Divas vs Fox Chase Dunksferry & Mechanicsville
U11G 29-Oct Sun 10:00 AM Penn Academy FC Celtics vs Torresdale Hornets 9151 Academy Rd
U9G 29-Oct Sun 10:00 AM Parkwood vs Cione Dunksferry & Mechanicsville
U8G 29-Oct Sun 10:00 AM Torresdale vs Fishtown Freedom Linden & Jackson
U12G 29-Oct Sun 10:30 AM Fox Chase Fighting Foxes vs United Friends Super Girls Rhawn & Ridgeway
U12G 29-Oct Sun 11:00 AM Kensington SC vs Fishtown Hurricanes 2300 N. Orianna St
U12G 29-Oct Sun 11:00 AM Cione '06 Girls vs Bridesburg Cougars 2600 Aramingo
U9G 29-Oct Sun 11:00 AM Fishtown vs Lansing Blair & Berks
U10G 29-Oct Sun 11:00 AM Parkwood Fire vs Lansing Dunksferry & Mechanicsville
U13G 29-Oct Sun 11:00 AM Parkwood vs Fishtown Dunksferry & Mechanicsville
U10G 29-Oct Sun 1:00 PM Fishtown A.C. vs Roxborough United Blair & Berks
U9G 1-Nov Wed 6:30 PM Fishtown Fury vs Kensington Blair & Berks
U8B 4-Nov Sat 9:00 AM Torresdale White vs Kensington Linden & Jackson
U12B 4-Nov Sat 9:00 AM Roxborough United vs Hooligans Wissahickon & Grakyn
U10B 4-Nov Sat 10:00 AM Bridesburg Rhoades vs Bridesburg Goldberg 4100 Richmond St
U10B 4-Nov Sat 10:00 AM Academy Sabres vs Torresdale Hornets Academy & Torrey
U9B 4-Nov Sat 10:00 AM Fishtown Blues vs Torresdale Blair & Berks
U9B 4-Nov Sat 10:00 AM Parkwood Fire vs Parkwood Union Dunksferry & Mechanicsville
U10B 4-Nov Sat 10:00 AM Holy Terrors vs Kensington SC Princeton & Battersby
U8B 4-Nov Sat 10:00 AM Holy Terrors vs Fishtown Celtic Princeton & Battersby
U13/14B 4-Nov Sat 10:00 AM Roxborough United Typhoon vs West Philly Hurricanes Wissahickon & Grakyn
U11B 4-Nov Sat 10:00 AM Roxborough United vs NEO Wissahickon & Grakyn
U11B 4-Nov Sat 11:00 AM Fishtown vs Lansing Blair & Berks
U9B 4-Nov Sat 11:00 AM Parkwood Hawks vs NEO Dunksferry & Mechanicsville
U10B 4-Nov Sat 11:30 AM United Friends Tigers vs Anderson Monarchs 1601 Hellerman St
U8B 4-Nov Sat 12:00 PM Bridesburg vs Torresdale Green 4100 Richmond St
U9B 4-Nov Sat 12:00 PM West Philly SC vs Fishtown II 4400 Haverford Ave
U8B 4-Nov Sat 12:00 PM Fishtown Bandits vs United Friends Blair & Berks
U12B 4-Nov Sat 2:00 PM Toros vs Hornets Linden & Jackson
U12B 4-Nov Sat 3:00 PM Kensington vs United Friends 2300 N. Orianna St
U9B 4-Nov Sat 3:00 PM Kensington SC vs Roxborough SC 2300 N. Orianna St
U8G 5-Nov Sun 9:00 AM Fishtown Freedom vs Cione Blair & Berks
U10G 5-Nov Sun 9:00 AM Parkwood Divas vs Fishtown A.C. Dunksferry & Mechanicsville
U12G 5-Nov Sun 10:00 AM United Friends Super Girls vs Fishtown Hurricanes 1601 Hellerman St
U9G 5-Nov Sun 10:00 AM Cione vs Lansing 2600 Aramingo
U12G 5-Nov Sun 10:00 AM Bridesburg Cougars vs Fox Chase Fighting Foxes 4100 Richmond St
U8G 5-Nov Sun 10:00 AM Fishtown Firecrackers vs Torresdale Blair & Berks
U9G 5-Nov Sun 10:00 AM Parkwood vs Kensington Dunksferry & Mechanicsville
U10G 5-Nov Sun 10:30 AM Lansing vs Fox Chase Rowland & Sheffield
U12G 5-Nov Sun 11:00 AM Cione '06 Girls vs Kensington SC 2600 Aramingo
U9G 5-Nov Sun 11:00 AM Fishtown vs Fishtown Fury Blair & Berks
U10G 5-Nov Sun 11:00 AM Parkwood Fire vs Roxborough United Dunksferry & Mechanicsville
U13G 5-Nov Sun 11:00 AM Parkwood vs Academy Sabres Dunksferry & Mechanicsville
U13G 6-Nov Mon 6:30 PM Academy Sabres vs Roxborough United Academy & Torrey
U13/14B 8-Nov Wed 7:00 PM Parkwood Union FC vs Cione '05 Boys Dunksferry & Mechanicsville
U9B 11-Nov Sat 9:00 AM Parkwood Union vs Fishtown II Dunksferry & Mechanicsville
U8B 11-Nov Sat 9:00 AM Torresdale White vs Fishtown Celtic Linden & Jackson
U9B 11-Nov Sat 9:00 AM Roxborough SC vs NEO Wissahickon & Grakyn
U8B 11-Nov Sat 10:00 AM United Friends vs Torresdale Green 1601 Hellerman St
U10B 11-Nov Sat 10:00 AM Bridesburg Rhoades vs United Friends Tigers 4100 Richmond St
U10B 11-Nov Sat 10:00 AM Academy Sabres vs Holy Terrors Academy & Torrey
U9B 11-Nov Sat 10:00 AM Fishtown Blues vs West Philly SC Blair & Berks
U11B 11-Nov Sat 10:30 AM Lansing vs United Friends 4800 Grant Ave
U10B 11-Nov Sat 11:00 AM Bridesburg Goldberg vs Torresdale Hornets 4100 Richmond St
U11B 11-Nov Sat 11:00 AM Fishtown vs S. Phila Blair & Berks
U9B 11-Nov Sat 11:00 AM Parkwood Hawks vs Parkwood Fire Dunksferry & Mechanicsville
U8B 11-Nov Sat 12:00 PM Fishtown Bandits vs Bridesburg Blair & Berks
U11B 11-Nov Sat 12:00 PM NEO vs Roxborough United Cottman & Central
U9B 11-Nov Sat 12:00 PM Torresdale vs Kensington SC Linden & Jackson
U12B 11-Nov Sat 12:45 PM Hornets vs Hooligans Linden & Jackson
U13/14B 11-Nov Sat 1:00 PM Cione '05 Boys vs West Philly Hurricanes 2600 Aramingo
U12B 11-Nov Sat 1:45 PM United Friends vs Capitolo 1601 Hellerman St
U8B 11-Nov Sat 2:00 PM Kensington vs Holy Terrors 2300 N. Orianna St
U10B 11-Nov Sat 2:00 PM East Falls SA vs Anderson Monarchs 3531 Scotts Ln
U12B 11-Nov Sat 4:00 PM Kensington vs Roxborough United 2300 N. Orianna St
U8G 12-Nov Sun 9:00 AM Cione vs Torresdale 2600 Aramingo
U8G 12-Nov Sun 9:00 AM Fishtown Freedom vs Fishtown Firecrackers Blair & Berks
U13G 12-Nov Sun 9:00 AM Roxborough United vs Parkwood Wissahickon & Grakyn
U9G 12-Nov Sun 9:30 AM Lansing vs Fishtown Fury Rowland & Sheffield
U9G 12-Nov Sun 10:00 AM Kensington vs Cione 2300 N. Orianna St
U12G 12-Nov Sun 10:30 AM Fox Chase Fighting Foxes vs Cione '06 Girls Rhawn & Ridgeway
U10G 12-Nov Sun 10:30 AM Lansing vs Parkwood Divas Rowland & Sheffield
U12G 12-Nov Sun 11:00 AM Kensington SC vs United Friends Super Girls 2300 N. Orianna St
U9G 12-Nov Sun 11:00 AM Fishtown vs Parkwood Blair & Berks
U10G 12-Nov Sun 11:00 AM Fox Chase vs Roxborough United Rhawn & Ridgeway
U12G 12-Nov Sun 12:00 PM Fishtown Hurricanes vs Bridesburg Cougars Blair & Berks
U10G 12-Nov Sun 1:00 PM Fishtown A.C. vs Parkwood Fire Blair & Berks
U13G 13-Nov Mon 6:30 PM Academy Sabres vs Fishtown Academy & Torrey
U13G 14-Nov Tues 7:30 PM Fishtown vs Roxborough United Columbia & Thompson
U13/14B 15-Nov Wed 7:00 PM Parkwood Union FC vs United Friends Jaguars Dunksferry & Mechanicsville
U8B 18-Nov Sat 9:00 AM Fishtown Celtic vs Holy Terrors Blair & Berks
U8B 18-Nov Sat 9:00 AM Torresdale White vs Fishtown Bandits Linden & Jackson
U8B 18-Nov Sat 10:00 AM Torresdale Green vs Bridesburg Linden & Jackson
U13/14B 18-Nov Sat 10:30 AM United Friends Jaguars vs Roxborough United Typhoon 1601 Hellerman St
U13/14B 18-Nov Sat 11:00 AM West Philly Hurricanes vs Parkwood Union FC 4400 Haverford Ave
U11B 18-Nov Sat 11:00 AM Fishtown vs United Friends Blair & Berks
U11B 18-Nov Sat 12:00 PM NEO vs S. Phila Cottman & Central
U8B 18-Nov Sat 2:00 PM Kensington vs United Friends 2300 N. Orianna St
U13G 19-Nov Sun 9:00 AM Roxborough United vs Academy Sabres Wissahickon & Grakyn
U9G 19-Nov Sun 9:30 AM Lansing vs Parkwood Rowland & Sheffield
U9G 19-Nov Sun 10:00 AM Kensington vs Fishtown 2300 N. Orianna St
U9G 19-Nov Sun 10:00 AM Cione vs Fishtown Fury 2600 Aramingo
U12G 19-Nov Sun 10:00 AM United Friends Super Girls vs Bridesburg Cougars Blair & Berks
U10G 19-Nov Sun 10:30 AM Lansing vs Fishtown A.C. Rowland & Sheffield
U12G 19-Nov Sun 11:00 AM Kensington SC vs Fox Chase Fighting Foxes 2300 N. Orianna St
U13G 19-Nov Sun 11:00 AM Parkwood vs Fishtown Dunksferry & Mechanicsville
U10G 19-Nov Sun 11:00 AM Fox Chase vs Parkwood Fire Rhawn & Ridgeway
U12G 19-Nov Sun 12:00 PM Fishtown Hurricanes vs Cione '06 Girls Blair & Berks
U10G 19-Nov Sun 2:00 PM Roxborough United vs Parkwood Divas Wissahickon & Grakyn
U11B TBA TBA TBA Lansing vs NEO TBA
U12B TBA TBA TBA Toros vs Capitolo TBA
U11B TBA TBA TBA Roxborough United vs S. Phila TBA