2017 Indoor Schedules
To view your division schedule click on dropdown menu and choose division.
DIV DATE DAY TIME HOME VS GUEST COURT
U10G 3-Jan Tues 6:00 PM Fishtown Comets Gray vs Fishtown Fire White Shissler
U11G 3-Jan Tues 7:00 PM Fishtown vs United Friends Shissler
U8G 6-Jan Fri 6:00 PM Fishtown Firecrackers vs Phila SC White Shissler
U10BB 6-Jan Fri 7:00 PM Fishtown Independence vs SPSC Strikers Shissler
U8G 7-Jan Sat 9:00 AM HVAA Grey vs Fishtown AC Ward Feltonville
U10BB 7-Jan Sat 9:00 AM Fishtown Dynasty vs Torresdale Shissler
U13G 7-Jan Sat 9:30 AM Roxborough United Lighting vs Fishtown Saul HS
U12G 7-Jan Sat 10:00 AM Bridesburg vs Neo Bridesburg
U9G 7-Jan Sat 10:00 AM PSC vs Torresdale Feltonville
U8B Blue 7-Jan Sat 10:00 AM West Philly Hurricanes vs Lansing United Shepard
U10G 7-Jan Sat 10:00 AM Fishtown Fire Blue vs Lansing Lady Knights Shissler
U12G 7-Jan Sat 10:30 AM Roxborough United vs Fishtown Saul HS
U9BB 7-Jan Sat 11:00 AM Bridesburg Cougars vs Kensington Soccer Club Bridesburg
U11G 7-Jan Sat 11:00 AM United Friends vs Fishtown Feltonville
U13B 7-Jan Sat 11:00 AM West Philly vs Torresdale Black Shepard
U9G 7-Jan Sat 11:00 AM Fishtown SS vs Lansing Shissler
U14G 7-Jan Sat 11:30 AM Roxborough United vs Fox Chase Red Saul HS
U11G 7-Jan Sat 12:00 PM Lansing Black vs Lansing Red Feltonville
U9BG 7-Jan Sat 12:00 PM NEO vs United Friends Jardel
U9BG 7-Jan Sat 12:00 PM Fishtown Atoms vs Hulmeville Hoplites Shissler
U11BG 7-Jan Sat 12:00 PM Danubia vs Lighthouse Towey
U13G 7-Jan Sat 12:30 PM Roxborough United Tornados vs Penn Academy Saul HS
U9BB 7-Jan Sat 1:00 PM PSC vs Parkwood Fury Feltonville
U12BG 7-Jan Sat 1:00 PM United Friends vs Danubia Hotspur Towey
U10BA 7-Jan Sat 2:00 PM United Friends vs Fox Chase Feltonville
U12BB 7-Jan Sat 2:00 PM Daubia Celtic vs Kensington SC Gold Towey
U11BB 7-Jan Sat 3:00 PM Torresdale Hornets vs SPSC Feltonville
U12BB 7-Jan Sat 3:00 PM NEO vs Kensington SC 2 Towey
U8G 8-Jan Sun 9:00 AM Phila SC White vs Fishtown AC Ward Jardel
U11BB 8-Jan Sun 9:00 AM Penn Academy Revolution vs Danubia Olney
U10G 8-Jan Sun 9:00 AM Torresdale vs Lansing Lady Lightening Shissler
U10G 8-Jan Sun 10:00 AM Lansing Lady Knights vs Fishtown Comets Gray Jardel
U12BG 8-Jan Sun 10:00 AM Capitolo vs Samuels Sharks Olney
U12G 8-Jan Sun 10:00 AM Academy Sabres vs Roxborough United Shissler
U10BA 8-Jan Sun 11:00 AM Tuzos vs Fox Chase Guerin
U8B Gold 8-Jan Sun 11:00 AM Samuel Crush I 2009 vs PSC Sting Jardel
U12BB 8-Jan Sun 11:00 AM Holy Terrors vs SEYAA Gators Olney
U13G 8-Jan Sun 11:00 AM Penn Academy vs Roxborough United Lighting Shissler
U10G 8-Jan Sun 12:00 PM Fox Chase vs Fishtown Fire Blue Fox Chase
U13B 8-Jan Sun 12:00 PM Tuzos vs Torresdale Green Guerin
U8B Blue 8-Jan Sun 12:00 PM Lansing United vs Kensington SC U8 Jardel
U13B 8-Jan Sun 12:00 PM Penn Academy Gold vs Penn Academy Blue Olney
U11BG 8-Jan Sun 12:00 PM Samuel vs United Friends Shissler
U14G 8-Jan Sun 1:00 PM Fox Chase Red vs Parkwood Fox Chase
U9G 8-Jan Sun 1:00 PM Torresdale vs Lansing Jardel
U14B 8-Jan Sun 1:00 PM Capitolo Lobos vs United Friends Olney
U14B 8-Jan Sun 1:00 PM Capitolo Prodo vs Fishtown Arsenal Shissler
U14G 8-Jan Sun 2:00 PM Fox Chase Black vs Roxborough United Fox Chase
U10BA 8-Jan Sun 2:00 PM United Friends vs Danubia Jardel
HSG 8-Jan Sun 2:00 PM Lawncrest Lightning vs Fishtown Mickey's Olney
U11BG 8-Jan Sun 2:00 PM Holy Terrors vs Capitolo Shissler
U10BA 8-Jan Sun 3:00 PM Lansing vs Capitolo Jardel
HSG 8-Jan Sun 3:00 PM Kensington vs Fishtown Freedom Blue Olney
U10BB 8-Jan Sun 4:00 PM Torresdale vs SPSC Strikers Jardel
HSG 8-Jan Sun 4:00 PM Fox Chase Knights vs Fishtown Freedom Gray Olney
U9G 8-Jan Sun 5:00 PM Parkwood vs Fishtown E Parkwood
U9BB 9-Jan Mon 6:00 PM Parkwood Fury vs Kensington Soccer Club Parkwood
U8B Gold 9-Jan Mon 6:00 PM Fishtown Mutiny Blue vs Samuel Crush II 2010 Shissler
U12BG 9-Jan Mon 7:00 PM Parkwood Pumas vs Capitolo Parkwood
U12G 9-Jan Mon 7:00 PM Fishtown vs Neo Shissler
U14G 9-Jan Mon 8:00 PM Parkwood vs Fox Chase Black Parkwood
U13G 9-Jan Mon 8:00 PM Fishtown vs Roxborough United Tornados Shissler
U10G 10-Jan Tues 6:00 PM Fishtown Comets Blue vs Fox Chase Shissler
U9G 10-Jan Tues 7:00 PM Fishtown E vs Torresdale Shissler
U12BB 10-Jan Tues 8:00 PM Kensington SC 2 vs Holy Terrors Shissler
U8G 14-Jan Sat 9:00 AM HVAA Black vs Phila SC Blue Feltonville
U10BB 14-Jan Sat 9:30 AM Roxborough United vs Academy Sabres Saul HS
U12G 14-Jan Sat 10:00 AM Bridesburg vs Roxborough United Bridesburg
U10G 14-Jan Sat 10:00 AM Cione vs Torresdale Feltonville
U8B Blue 14-Jan Sat 10:30 AM Roxborough United Flash Flood vs Fishtown AC Saul HS
U11G 14-Jan Sat 11:00 AM Lansing Red vs United Friends Feltonville
U11G 14-Jan Sat 11:00 AM Kensington vs Lansing Black Heitzman
U10G 14-Jan Sat 11:00 AM Fishtown Comets Blue vs Fishtown Fire White Shissler
U8B Gold 14-Jan Sat 12:00 PM PSC Sting vs Danubia Griffins Feltonville
U12BB 14-Jan Sat 12:00 PM Kensington SC 2 vs Danubia Celtic Heitzman
U8G 14-Jan Sat 12:00 PM Fishtown AC Ward vs Fishtown Firecrackers Shissler
U11BG 14-Jan Sat 12:00 PM Lighthouse vs Samuel Towey
U9BG 14-Jan Sat 1:00 PM Hulmeville Hoplites vs NEO Feltonville
U11BB 14-Jan Sat 1:00 PM Penn Academy Cannons vs Torresdale Hornets Towey
U9BG 14-Jan Sat 2:00 PM United Friends vs Danubia Gunners Feltonville
U12BG 14-Jan Sat 2:00 PM Danubia Hotspur vs Parkwood Pumas Towey
U10BB 14-Jan Sat 3:00 PM Torresdale vs Fishtown Independence Feltonville
U14B 14-Jan Sat 3:00 PM Kensington vs Holy Terrors Towey
U11BG 14-Jan Sat 4:00 PM Capitolo vs Danubia Feltonville
U12BB 14-Jan Sat 4:00 PM SEYAA Gators vs Kensington SC Gold Towey
U8G 15-Jan Sun 9:00 AM Phila SC Blue vs HVAA Grey Jardel
U11BG 15-Jan Sun 9:00 AM United Friends vs Lighthouse Olney
U10G 15-Jan Sun 9:00 AM Fishtown Fire Blue vs Torresdale Shissler
U9G 15-Jan Sun 10:00 AM Lansing vs Fishtown E Jardel
U12BG 15-Jan Sun 10:00 AM Samuels Sharks vs United Friends Olney
U12G 15-Jan Sun 10:00 AM Neo vs Bridesburg Shissler
U8B Gold 15-Jan Sun 11:00 AM Samuel Crush II 2010 vs Samuel Crush I 2009 Jardel
U13B 15-Jan Sun 11:00 AM Torresdale Green vs Penn Academy Blue Olney
U8B Blue 15-Jan Sun 11:00 AM Kensington SC U8 vs Fishtown AC Shissler
U11BB 15-Jan Sun 12:00 PM Fox Chase vs PYO Freedom Fox Chase
U8B Gold 15-Jan Sun 12:00 PM Danubia Griffins vs Fishtown Mutiny Blue Jardel
U13B 15-Jan Sun 12:00 PM Torresdale Black vs Penn Academy Gold Olney
U11BB 15-Jan Sun 12:00 PM SPSC vs Penn Academy Revolution Shissler
U10BA 15-Jan Sun 1:00 PM Fox Chase vs Danubia Fox Chase
U9BB 15-Jan Sun 1:00 PM Torresdale Hornets vs PSC Jardel
U14B 15-Jan Sun 1:00 PM Holy Terrors vs Academy Sabres Olney
U14B 15-Jan Sun 1:00 PM Capitolo Prodo vs Capitolo Lobos Shissler
U10BA 15-Jan Sun 2:00 PM Lansing vs Tuzos Jardel
HSG 15-Jan Sun 2:00 PM Fox Chase Knights vs Kensington Olney
U10BA 15-Jan Sun 2:00 PM Capitolo vs United Friends Shissler
U10BB 15-Jan Sun 3:00 PM Academy Sabres vs Fishtown Independence Jardel
HSG 15-Jan Sun 3:00 PM Fishtown Freedom Gray vs Fishtown Mickey's Olney
U14B 15-Jan Sun 3:00 PM United Friends vs Fishtown Arsenal Shissler
U11BB 15-Jan Sun 4:00 PM Torresdale Hooligans vs Danubia Jardel
HSG 15-Jan Sun 4:00 PM Lawncrest Lightning vs Fishtown Freedom Blue Olney
U11BG 15-Jan Sun 4:00 PM Samuel vs Holy Terrors Shissler
U10G 17-Jan Tues 6:00 PM Fishtown Comets Gray vs Lansing Lady Lightening Shissler
U11G 17-Jan Tues 7:00 PM Fishtown vs Lansing Black Shissler
HSG 17-Jan Tues 8:00 PM Fishtown Mickey's vs Lawncrest Lightning Shissler
U8G 20-Jan Fri 6:00 PM Fishtown Firecrackers vs HVAA Grey Shissler
U10BB 20-Jan Fri 7:00 PM Fishtown Independence vs Roxborough United Shissler
U8G 21-Jan Sat 9:00 AM HVAA Grey vs Fishtown Flash Feltonville
U10BB 21-Jan Sat 9:00 AM Fishtown Dynasty vs Roxborough United Shissler
U13G 21-Jan Sat 9:30 AM Roxborough United Lighting vs Roxborough United Tornados Saul HS
U12G 21-Jan Sat 10:00 AM Bridesburg vs Fishtown Bridesburg
U9G 21-Jan Sat 10:00 AM PSC vs Lansing Feltonville
U8B Blue 21-Jan Sat 10:00 AM West Philly Hurricanes vs Kensington SC U8 Shepard
U10G 21-Jan Sat 10:00 AM Fishtown Fire White vs Fishtown Fire Blue Shissler
U12G 21-Jan Sat 10:30 AM Roxborough United vs Neo Saul HS
U9BB 21-Jan Sat 11:00 AM Bridesburg Cougars vs Parkwood Fury Bridesburg
U11G 21-Jan Sat 11:00 AM United Friends vs Lansing Red Feltonville
U12BB 21-Jan Sat 11:00 AM Kensington SC Gold vs Holy Terrors Heitzman
U13B 21-Jan Sat 11:00 AM West Philly vs Penn Academy Gold Shepard
U9G 21-Jan Sat 11:00 AM Fishtown SS vs Torresdale Shissler
U14G 21-Jan Sat 11:30 AM Roxborough United vs Parkwood Saul HS
U11G 21-Jan Sat 12:00 PM Lansing Black vs Kensington Feltonville
U9BB 21-Jan Sat 12:00 PM Kensington Soccer Club vs Torresdale Hornets Heitzman
U9BG 21-Jan Sat 12:00 PM Fishtown Atoms vs NEO Shissler
U11BG 21-Jan Sat 12:00 PM Danubia vs United Friends Towey
U9BG 21-Jan Sat 1:00 PM Danubia Gunners vs Hulmeville Hoplites Feltonville
U11BB 21-Jan Sat 1:00 PM Danubia vs Fox Chase Towey
U10BA 21-Jan Sat 2:00 PM United Friends vs Danubia Feltonville
U12BG 21-Jan Sat 2:00 PM United Friends vs Capitolo Towey
U11BB 21-Jan Sat 3:00 PM Torresdale Hornets vs Torresdale Hooligans Feltonville
U12BB 21-Jan Sat 3:00 PM Daubia Celtic vs NEO Towey
U12BB 21-Jan Sat 4:00 PM SEYAA Gators vs Kensington SC 2 Towey
U12BG 22-Jan Sun 9:00 AM Samuels Sharks vs Parkwood Pumas Olney
U10G 22-Jan Sun 9:00 AM Lansing Lady Lightening vs Cione Shissler
U8G 22-Jan Sun 10:00 AM Phila SC White vs Phila SC Blue Jardel
U12BB 22-Jan Sun 10:00 AM Holy Terrors vs NEO Olney
U12G 22-Jan Sun 10:00 AM Academy Sabres vs Bridesburg Shissler
U10BA 22-Jan Sun 11:00 AM Tuzos vs Danubia Guerin
U8B Gold 22-Jan Sun 11:00 AM Samuel Crush I 2009 vs Danubia Griffins Jardel
HSG 22-Jan Sun 11:00 AM Fishtown Freedom Gray vs Kensington Olney
U10G 22-Jan Sun 11:00 AM Fox Chase vs Lansing Lady Knights Shissler
U13B 22-Jan Sun 12:00 PM Tuzos vs Penn Academy Blue Guerin
U8B Blue 22-Jan Sun 12:00 PM Lansing United vs Fishtown AC Jardel
HSG 22-Jan Sun 12:00 PM Lawncrest Lightning vs Fox Chase Knights Olney
U11BG 22-Jan Sun 12:00 PM Samuel vs Danubia Shissler
U14G 22-Jan Sun 1:00 PM Fox Chase Black vs Fox Chase Red Fox Chase
U9G 22-Jan Sun 1:00 PM Torresdale vs PSC Jardel
HSG 22-Jan Sun 1:00 PM Fishtown Mickey's vs Fishtown Freedom Blue Olney
U13B 22-Jan Sun 1:00 PM Torresdale Green vs Torresdale Black Shissler
U10BA 22-Jan Sun 2:00 PM United Friends vs Lansing Jardel
U14B 22-Jan Sun 2:00 PM Capitolo Prodo vs United Friends Shissler
U10BB 22-Jan Sun 3:00 PM Torresdale vs SPSC Strikers Jardel
U14B 22-Jan Sun 3:00 PM Academy Sabres vs Kensington Shissler
U11BG 22-Jan Sun 4:00 PM Holy Terrors vs Lighthouse Shissler
U9G 22-Jan Sun 5:00 PM Parkwood vs Fishtown SS Parkwood
U9BB 23-Jan Mon 6:00 PM Parkwood Fury vs Torresdale Hornets Parkwood
U8B Gold 23-Jan Mon 6:00 PM Fishtown Mutiny Blue vs PSC Sting Shissler
U11BB 23-Jan Mon 7:00 PM PYO Freedom vs SPSC Parkwood
U13G 23-Jan Mon 7:00 PM Fishtown vs Roxborough United Tornados Shissler
U14G 23-Jan Mon 8:00 PM Parkwood vs Fox Chase Red Parkwood
U10G 24-Jan Tues 6:00 PM Lansing Lady Knights vs Fishtown Comets Blue Shissler
U9G 24-Jan Tues 7:00 PM Fishtown E vs PSC Shissler
U11G 24-Jan Tues 8:00 PM Lansing Red vs Kensington Shissler
U10BB 28-Jan Sat 9:30 AM Roxborough United vs SPSC Strikers Saul HS
U12G 28-Jan Sat 10:00 AM Bridesburg vs Fishtown Bridesburg
U8G 28-Jan Sat 10:00 AM HVAA Black vs Fishtown Flash Feltonville
U8B Blue 28-Jan Sat 10:00 AM Fishtown AC vs West Philly Hurricanes Shissler
U8B Blue 28-Jan Sat 10:30 AM Roxborough United Flash Flood vs Fishtown Mutiny White Saul HS
U9BB 28-Jan Sat 11:00 AM Bridesburg Cougars vs Torresdale Hornets Bridesburg
U11G 28-Jan Sat 11:00 AM Lansing Red vs Lansing Black Feltonville
U11G 28-Jan Sat 11:00 AM Kensington vs Fishtown Heitzman
U13B 28-Jan Sat 11:00 AM West Philly vs Penn Academy Blue Shepard
U10G 28-Jan Sat 11:00 AM Fishtown Fire White vs Cione Shissler
U8B Gold 28-Jan Sat 12:00 PM PSC Sting vs Samuel Crush I 2009 Feltonville
U12BB 28-Jan Sat 12:00 PM Kensington SC Gold vs Holy Terrors Heitzman
U8G 28-Jan Sat 12:00 PM Fishtown AC Ward vs HVAA Grey Shissler
U11BG 28-Jan Sat 12:00 PM Lighthouse vs Capitolo Towey
U9BG 28-Jan Sat 1:00 PM Hulmeville Hoplites vs United Friends Feltonville
U11BB 28-Jan Sat 1:00 PM Penn Academy Cannons vs PYO Freedom Towey
U9BG 28-Jan Sat 2:00 PM Danubia Gunners vs Fishtown Atoms Feltonville
U12BG 28-Jan Sat 2:00 PM Danubia Hotspur vs Samuels Sharks Towey
U10BB 28-Jan Sat 3:00 PM Torresdale vs Academy Sabres Feltonville
U14B 28-Jan Sat 3:00 PM Kensington vs Fishtown Arsenal Towey
U12BB 28-Jan Sat 4:00 PM Daubia Celtic vs SEYAA Gators Towey
U11BG 29-Jan Sun 9:00 AM United Friends vs Danubia Olney
U10G 29-Jan Sun 9:00 AM Torresdale vs Fishtown Comets Gray Shissler
U9G 29-Jan Sun 10:00 AM Lansing vs Parkwood Jardel
U12BG 29-Jan Sun 10:00 AM Capitolo vs Danubia Hotspur Olney
U12G 29-Jan Sun 10:00 AM Neo vs Academy Sabres Shissler
U8B Gold 29-Jan Sun 11:00 AM Samuel Crush I 2009 vs Fishtown Mutiny Blue Jardel
U13B 29-Jan Sun 11:00 AM Torresdale Black vs Tuzos Olney
U8B Blue 29-Jan Sun 11:00 AM Kensington SC U8 vs Fishtown Mutiny White Shissler
U11BB 29-Jan Sun 12:00 PM Fox Chase vs Torresdale Hornets Fox Chase
U8B Gold 29-Jan Sun 12:00 PM Danubia Griffins vs Samuel Crush II 2010 Jardel
U13B 29-Jan Sun 12:00 PM Penn Academy Gold vs Torresdale Green Olney
U11BB 29-Jan Sun 12:00 PM SPSC vs Danubia Shissler
U10BA 29-Jan Sun 1:00 PM Fox Chase vs Capitolo Fox Chase
U9BB 29-Jan Sun 1:00 PM Kensington Soccer Club vs PSC Jardel
U14B 29-Jan Sun 1:00 PM Holy Terrors vs Capitolo Lobos Olney
U14B 29-Jan Sun 1:00 PM Academy Sabres vs United Friends Shissler
U14G 29-Jan Sun 2:00 PM Fox Chase Red vs Fox Chase Black Fox Chase
U10BA 29-Jan Sun 2:00 PM Danubia vs Lansing Jardel
HSG 29-Jan Sun 2:00 PM Fishtown Freedom Blue vs Fox Chase Knights Olney
U10BA 29-Jan Sun 2:00 PM United Friends vs Tuzos Shissler
U10BB 29-Jan Sun 3:00 PM Academy Sabres vs Fishtown Dynasty Jardel
HSG 29-Jan Sun 3:00 PM Fishtown Freedom Gray vs Lawncrest Lightning Olney
U14B 29-Jan Sun 3:00 PM Capitolo Prodo vs Kensington Shissler
HSG 29-Jan Sun 4:00 PM Kensington vs Fishtown Mickey's Olney
U11BG 29-Jan Sun 4:00 PM Holy Terrors vs Capitolo Shissler
U9BB 30-Jan Mon 6:00 PM Parkwood Fury vs PSC Parkwood
U8B Blue 30-Jan Mon 6:00 PM Fishtown Mutiny White vs Fishtown AC Shissler
U12BG 30-Jan Mon 7:00 PM Parkwood Pumas vs United Friends Parkwood
U8G 30-Jan Mon 7:00 PM Fishtown Flash vs HVAA Black Shissler
U14G 30-Jan Mon 8:00 PM Parkwood vs Roxborough United Parkwood
U14B 30-Jan Mon 8:00 PM Fishtown Arsenal vs Holy Terrors Shissler
U10G 31-Jan Tues 6:00 PM Cione vs Fishtown Comets Gray Shissler
U11G 31-Jan Tues 7:00 PM Fishtown vs Kensington Shissler
U8G 3-Feb Fri 6:00 PM Fishtown Firecrackers vs Fishtown Flash Shissler
U10BB 3-Feb Fri 7:00 PM Fishtown Independence vs Fishtown Dynasty Shissler
U8G 4-Feb Sat 9:00 AM HVAA Grey vs Fishtown AC Ward Feltonville
U10BB 4-Feb Sat 9:00 AM Fishtown Dynasty vs Academy Sabres Shissler
U13G 4-Feb Sat 9:30 AM Roxborough United Lighting vs Fishtown Saul HS
U9G 4-Feb Sat 10:00 AM PSC vs Parkwood Feltonville
U8B Blue 4-Feb Sat 10:00 AM West Philly Hurricanes vs Fishtown AC Shepard
U10G 4-Feb Sat 10:00 AM Lansing Lady Lightening vs Fishtown Fire Blue Shissler
U12G 4-Feb Sat 10:30 AM Roxborough United vs Academy Sabres Saul HS
U9BB 4-Feb Sat 11:00 AM Bridesburg Cougars vs Kensington Soccer Club Bridesburg
U11G 4-Feb Sat 11:00 AM Lansing Black vs United Friends Feltonville
U13B 4-Feb Sat 11:00 AM West Philly vs Torresdale Green Shepard
U9G 4-Feb Sat 11:00 AM Fishtown SS vs Fishtown E Shissler
U14G 4-Feb Sat 11:30 AM Roxborough United vs Fox Chase Black Saul HS
U10BA 4-Feb Sat 12:00 PM Capitolo vs Tuzos Feltonville
U9BG 4-Feb Sat 12:00 PM NEO vs Danubia Gunners Jardel
U9BG 4-Feb Sat 12:00 PM Fishtown Atoms vs United Friends Shissler
U13G 4-Feb Sat 12:30 PM Roxborough United Tornados vs Penn Academy Saul HS
U11BB 4-Feb Sat 1:00 PM Torresdale Hornets vs Fox Chase Feltonville
U11BB 4-Feb Sat 1:00 PM Danubia vs PYO Freedom Towey
U12BG 4-Feb Sat 2:00 PM Danubia Hotspur vs United Friends Towey
U12BB 4-Feb Sat 3:00 PM Kensignton SC Gold vs Kensington SC 2 Towey
U12BB 4-Feb Sat 4:00 PM NEO vs SEYAA Gators Towey
U8G 5-Feb Sun 9:00 AM Fishtown Firecrackers vs HVAA Black Jardel
U11BB 5-Feb Sun 9:00 AM Penn Academy Revolution vs Torresdale Hooligans Olney
U10G 5-Feb Sun 9:00 AM Fishtown Comets Blue vs Lansing Lady Lightening Shissler
U10G 5-Feb Sun 10:00 AM Lansing Lady Knights vs Fishtown Fire White Jardel
U12BG 5-Feb Sun 10:00 AM Samuels Sharks vs Capitolo Olney
U13G 5-Feb Sun 10:00 AM Penn Academy vs Fishtown Shissler
U10BA 5-Feb Sun 11:00 AM Tuzos vs United Friends Guerin
U8B Gold 5-Feb Sun 11:00 AM Samuel Crush II 2010 vs Danubia Griffins Jardel
U12BB 5-Feb Sun 11:00 AM Holy Terrors vs Danubia Celtic Olney
U11BG 5-Feb Sun 11:00 AM Samuel vs Capitolo Shissler
U10G 5-Feb Sun 12:00 PM Fox Chase vs Torresdale Fox Chase
U13B 5-Feb Sun 12:00 PM Tuzos vs Penn Academy Gold Guerin
U8B Blue 5-Feb Sun 12:00 PM Lansing United vs Roxborough United Flash Flood Jardel
U14B 5-Feb Sun 12:00 PM United Friends vs Holy Terrors Olney
U13B 5-Feb Sun 12:00 PM Torresdale Black vs Penn Academy Blue Shissler
U14G 5-Feb Sun 1:00 PM Fox Chase Red vs Roxborough United Fox Chase
U9G 5-Feb Sun 1:00 PM Torresdale vs Fishtown E Jardel
HSG 5-Feb Sun 1:00 PM Fishtown Freedom Blue vs Fishtown Freedom Gray Olney
U14B 5-Feb Sun 1:00 PM Capitolo Lobos vs Kensington Shissler
U14G 5-Feb Sun 2:00 PM Fox Chase Black vs Parkwood Fox Chase
U10BA 5-Feb Sun 2:00 PM Danubia vs Capitolo Jardel
HSG 5-Feb Sun 2:00 PM Fishtown Mickey's vs Fox Chase Knights Olney
U11BG 5-Feb Sun 2:00 PM Danubia vs Holy Terrors Shissler
U10BA 5-Feb Sun 3:00 PM Lansing vs Fox Chase Jardel
HSG 5-Feb Sun 3:00 PM Kensington vs Lawncrest Lightning Olney
U10BB 5-Feb Sun 4:00 PM SPSC Strikers vs Fishtown Dynasty Jardel
U9G 5-Feb Sun 5:00 PM Parkwood vs Lansing Parkwood
U9BB 6-Feb Mon 6:00 PM Parkwood Fury vs Kensington Soccer Club Parkwood
U8B Gold 6-Feb Mon 6:00 PM Fishtown Mutiny Blue vs Danubia Griffins Shissler
U12BG 6-Feb Mon 7:00 PM Parkwood Pumas vs Samuels Sharks Parkwood
U12G 6-Feb Mon 7:00 PM Fishtown vs Academy Sabres Shissler
U12BG 6-Feb Mon 8:00 PM Parkwood Pumas vs Danubia Hotspur Parkwood
U13G 6-Feb Mon 8:00 PM Fishtown vs Penn Academy Shissler
U10G 7-Feb Tues 6:00 PM Torresdale vs Fishtown Comets Blue Shissler
U9G 7-Feb Tues 7:00 PM Fishtown E vs Parkwood Shissler
U8G 11-Feb Sat 9:00 AM HVAA Black vs Fishtown AC Ward Feltonville
U8B Blue 11-Feb Sat 9:00 AM Fishtown AC vs Lansing United Shissler
U10BB 11-Feb Sat 9:30 AM Roxborough United vs Torresdale Saul HS
U12G 11-Feb Sat 10:00 AM Bridesburg vs Academy Sabres Bridesburg
U10G 11-Feb Sat 10:00 AM Fishtown Fire Blue vs Cione Feltonville
U10G 11-Feb Sat 10:00 AM Fishtown Fire White vs Fox Chase Shissler
U8B Blue 11-Feb Sat 10:30 AM Roxborough United Flash Flood vs West Philly Hurricanes Saul HS
U9BB 11-Feb Sat 11:00 AM Bridesburg Cougars vs PSC Bridesburg
U11G 11-Feb Sat 11:00 AM Lansing Red vs Fishtown Feltonville
U11G 11-Feb Sat 11:00 AM Kensington vs United Friends Heitzman
U8G 11-Feb Sat 11:00 AM Fishtown Firecrackers vs HVAA Grey Shissler
U8B Gold 11-Feb Sat 12:00 PM PSC Sting vs Samuel Crush II 2010 Feltonville
U12BB 11-Feb Sat 12:00 PM Holy Terrors vs Kensington SC 2 Heitzman
U11BG 11-Feb Sat 12:00 PM Lighthouse vs United Friends Towey
U9BG 11-Feb Sat 1:00 PM United Friends vs NEO Feltonville
U11BB 11-Feb Sat 1:00 PM Penn Academy Cannons vs SPSC Towey
U9BG 11-Feb Sat 2:00 PM Hulmeville Hoplites vs Fishtown Atoms Feltonville
U12BG 11-Feb Sat 2:00 PM United Friends vs Samuels Sharks Towey
U10BB 11-Feb Sat 3:00 PM SPSC Strikers vs Academy Sabres Feltonville
U14B 11-Feb Sat 3:00 PM Kensington vs United Friends Towey
U11BG 11-Feb Sat 4:00 PM Capitolo vs Samuel Feltonville
U12BB 11-Feb Sat 4:00 PM SEYAA Gators vs Danubia Celtic Towey
U11BG 12-Feb Sun 9:00 AM United Friends vs Samuel Olney
U10G 12-Feb Sun 9:00 AM Fishtown Fire White vs Torresdale Shissler
U9G 12-Feb Sun 10:00 AM Lansing vs Fishtown SS Jardel
U12BG 12-Feb Sun 10:00 AM Danubia Hotspur vs Capitolo Olney
U12G 12-Feb Sun 10:00 AM Neo vs Fishtown Shissler
U8B Gold 12-Feb Sun 11:00 AM Samuel Crush II 2010 vs Fishtown Mutiny Blue Jardel
U13B 12-Feb Sun 11:00 AM West Philly vs Torresdale Black Olney
U8B Blue 12-Feb Sun 11:00 AM Kensington SC U8 vs Roxborough United Flash Flood Shissler
U11BB 12-Feb Sun 12:00 PM Fox Chase vs Penn Academy Revolution Fox Chase
U8B Gold 12-Feb Sun 12:00 PM Danubia Griffins vs Samuel Crush I 2009 Jardel
U13B 12-Feb Sun 12:00 PM Penn Academy Gold vs Penn Academy Blue Olney
U14B 12-Feb Sun 12:00 PM Capitolo Lobos vs Capitolo Prodo Shissler
U10BA 12-Feb Sun 1:00 PM Fox Chase vs United Friends Fox Chase
U9BB 12-Feb Sun 1:00 PM Torresdale Hornets vs PSC Jardel
U12BB 12-Feb Sun 1:00 PM Kenisington SC 2 vs Kensington SC Gold Olney
U14B 12-Feb Sun 1:00 PM Academy Sabres vs Holy Terrors Shissler
U10BA 12-Feb Sun 2:00 PM Danubia vs Tuzos Jardel
U13B 12-Feb Sun 2:00 PM Tuzos vs Torresdale Green Olney
U11BG 12-Feb Sun 2:00 PM Holy Terrors vs Lighthouse Shissler
U10BB 12-Feb Sun 3:00 PM Academy Sabres vs Roxborough United Jardel
HSG 12-Feb Sun 3:00 PM Fishtown Freedom Blue vs Kensington Olney
HSG 12-Feb Sun 4:00 PM Fishtown Freedom Gray vs Fox Chase Knights Olney
U9BB 13-Feb Mon 6:00 PM Parkwood Fury vs Bridesburg Cougars Parkwood
U8B Blue 13-Feb Mon 6:00 PM Fishtown Mutiny White vs Lansing United Shissler
U11BB 13-Feb Mon 7:00 PM PYO Freedom vs Torresdale Hornets Parkwood
U8G 13-Feb Mon 7:00 PM Fishtown Flash vs Phila SC Blue Shissler
U14G 13-Feb Mon 8:00 PM Parkwood vs Fox Chase Red Parkwood
U14B 13-Feb Mon 8:00 PM Fishtown Arsenal vs Capitolo Prodo Shissler
U10G 14-Feb Tues 6:00 PM Fishtown Comets Blue vs Fishtown Comets Gray Shissler
U11G 14-Feb Tues 7:00 PM Fishtown vs Lansing Red Shissler
U8G 17-Feb Fri 6:00 PM Fishtown Firecrackers vs Fishtown AC Ward Shissler
U10BB 17-Feb Fri 7:00 PM Fishtown Independence vs Academy Sabres Shissler
U10BB 18-Feb Sat 9:00 AM Fishtown Dynasty vs SPSC Strikers Shissler
U13G 18-Feb Sat 9:30 AM Roxborough United Lighting vs Roxborough United Tornados Saul HS
U8G 18-Feb Sat 10:00 AM HVAA Grey vs Fishtown Firecrackers Feltonville
U8B Blue 18-Feb Sat 10:00 AM West Philly Hurricanes vs Fishtown Mutiny White Shepard
U10G 18-Feb Sat 10:00 AM Fishtown Comets Gray vs Fishtown Fire Blue Shissler
U12G 18-Feb Sat 10:30 AM Roxborough United vs Bridesburg Saul HS
U9BB 18-Feb Sat 11:00 AM Bridesburg Cougars vs PSC Bridesburg
U11G 18-Feb Sat 11:00 AM United Friends vs Kensington Feltonville
U12BB 18-Feb Sat 11:00 AM Kensington SC Gold vs NEO Heitzman
U13B 18-Feb Sat 11:00 AM West Philly vs Tuzos Shepard
U9G 18-Feb Sat 11:00 AM Fishtown SS vs PSC Shissler
U14G 18-Feb Sat 11:30 AM Roxborough United vs Fox Chase Black Saul HS
U11G 18-Feb Sat 12:00 PM Lansing Black vs Fishtown Feltonville
U9BB 18-Feb Sat 12:00 PM Kensington Soccer Club vs Torresdale Hornets Heitzman
U9BG 18-Feb Sat 12:00 PM NEO vs Hulmeville Hoplites Jardel
U10BA 18-Feb Sat 1:00 PM Capitolo vs United Friends Feltonville
U11BB 18-Feb Sat 1:00 PM Danubia vs Penn Academy Cannons Towey
U12BG 18-Feb Sat 2:00 PM United Friends vs Capitolo Towey
U8G 19-Feb Sun 9:00 AM Phila SC White vs Phila SC Blue Jardel
U11BB 19-Feb Sun 9:00 AM Penn Academy Revolution vs Torresdale Hornets Olney
U10G 19-Feb Sun 10:00 AM Lansing Lady Knights vs Lansing Lady Lightening Jardel
U12BG 19-Feb Sun 10:00 AM Capitolo vs Parkwood Pumas Olney
U12G 19-Feb Sun 10:00 AM Academy Sabres vs Neo Shissler
U10BA 19-Feb Sun 11:00 AM Tuzos vs Fox Chase Guerin
U8B Gold 19-Feb Sun 11:00 AM Samuel Crush II 2010 vs PSC Sting Jardel
U12BB 19-Feb Sun 11:00 AM Holy Terrors vs SEYAA Gators Olney
U13G 19-Feb Sun 11:00 AM Penn Academy vs Fishtown Shissler
U10G 19-Feb Sun 12:00 PM Fox Chase vs Cione Fox Chase
U13B 19-Feb Sun 12:00 PM Tuzos vs West Philly Guerin
U8B Blue 19-Feb Sun 12:00 PM Lansing United vs Fishtown Mutiny White Jardel
U13B 19-Feb Sun 12:00 PM Penn Academy Gold vs Torresdale Black Olney
U11BG 19-Feb Sun 12:00 PM Samuel vs Lighthouse Shissler
U14G 19-Feb Sun 1:00 PM Fox Chase Red vs Fox Chase Black Fox Chase
U9G 19-Feb Sun 1:00 PM Torresdale vs Parkwood Jardel
U14B 19-Feb Sun 1:00 PM Academy Sabres vs Fishtown Arsenal Olney
U13B 19-Feb Sun 1:00 PM Torresdale Green vs Penn Academy Blue Shissler
U10BA 19-Feb Sun 2:00 PM Lansing vs Capitolo Jardel
HSG 19-Feb Sun 2:00 PM Kensington vs Fox Chase Knights Olney
U14B 19-Feb Sun 2:00 PM Holy Terrors vs Capitolo Prodo Shissler
U10BB 19-Feb Sun 3:00 PM Torresdale vs Fishtown Dynasty Jardel
HSG 19-Feb Sun 3:00 PM Fishtown Mickey's vs Fishtown Freedom Gray Olney
U11BG 19-Feb Sun 3:00 PM United Friends vs Holy Terrors Shissler
HSG 19-Feb Sun 4:00 PM Fishtown Freedom Blue vs Lawncrest Lightning Olney
U8B Gold 20-Feb Mon 6:00 PM Fishtown Mutiny Blue vs Samuel Crush I 2009 Shissler
U9G 20-Feb Mon 7:00 PM Torresdale vs Fishtown SS Shissler
U8G 21-Feb Tues 6:00 PM Fishtown Flash vs Phila SC White Shissler
U9G 21-Feb Tues 7:00 PM Fishtown E vs Lansing Shissler
U8G 25-Feb Sat 9:00 AM Phila SC White vs HVAA Black Jardel
U10BB 25-Feb Sat 9:30 AM Roxborough United vs Fishtown Dynasty Saul HS
U10G 25-Feb Sat 10:00 AM Cione vs Fishtown Comets Blue Feltonville
U8B Blue 25-Feb Sat 10:00 AM Fishtown AC vs Kensington SC U8 Shissler
U8B Blue 25-Feb Sat 10:30 AM Roxborough United Flash Flood vs Lansing United Saul HS
U8B Gold 25-Feb Sat 11:00 AM PSC Sting vs Fishtown Mutiny Blue Feltonville
U11G 25-Feb Sat 11:00 AM Kensington vs Lansing Red Heitzman
U10G 25-Feb Sat 11:00 AM Lansing Lady Lightening vs Fishtown Fire White Shissler
U9BG 25-Feb Sat 12:00 PM United Friends vs Hulmeville Hoplites Feltonville
U12BB 25-Feb Sat 12:00 PM Kensington SC 2 vs SEYAA Gators Heitzman
U8G 25-Feb Sat 12:00 PM Fishtown AC Ward vs Fishtown Firecrackers Shissler
U11BG 25-Feb Sat 12:00 PM Lighthouse vs Danubia Towey
U9BG 25-Feb Sat 1:00 PM Danubia Gunners vs Fishtown Atoms Feltonville
U12BG 25-Feb Sat 1:00 PM United Friends vs Parkwood Pumas Towey
U10BB 25-Feb Sat 2:00 PM SPSC Strikers vs Fishtown Independence Feltonville
U14B 25-Feb Sat 2:00 PM Capitolo Lobos vs Academy Sabres Towey
U11BG 25-Feb Sat 3:00 PM Capitolo vs United Friends Feltonville
U12BB 25-Feb Sat 3:00 PM NEO vs Danubia Celtic Towey
U13B 26-Feb Sun 9:00 AM Penn Academy Blue vs Tuzos Olney
U10G 26-Feb Sun 9:00 AM Torresdale vs Lansing Lady Knights Shissler
U9G 26-Feb Sun 10:00 AM Lansing vs Torresdale Jardel
U12BG 26-Feb Sun 10:00 AM Samuels Sharks vs Danubia Hotspur Olney
U12G 26-Feb Sun 10:00 AM Neo vs Roxborough United Shissler
U8B Gold 26-Feb Sun 11:00 AM Samuel Crush I 2009 vs Samuel Crush II 2010 Jardel
U13B 26-Feb Sun 11:00 AM Torresdale Black vs Torresdale Green Olney
U8B Blue 26-Feb Sun 11:00 AM Kensington SC U8 vs West Philly Hurricanes Shissler
U11BB 26-Feb Sun 12:00 PM Fox Chase vs Penn Academy Cannons Fox Chase
U8B Gold 26-Feb Sun 12:00 PM Danubia Griffins vs PSC Sting Jardel
U13B 26-Feb Sun 12:00 PM Penn Academy Gold vs West Philly Olney
U14B 26-Feb Sun 12:00 PM Capitolo Lobos vs Fishtown Arsenal Shissler
U10BA 26-Feb Sun 1:00 PM Fox Chase vs Capitolo Fox Chase
U9BB 26-Feb Sun 1:00 PM Torresdale Hornets vs Bridesburg Cougars Jardel
U14B 26-Feb Sun 1:00 PM Academy Sabres vs Kensington Olney
U14B 26-Feb Sun 1:00 PM United Friends vs Capitolo Prodo Shissler
U10BA 26-Feb Sun 2:00 PM Danubia vs Lansing Jardel
HSG 26-Feb Sun 2:00 PM Kensington vs Fishtown Freedom Gray Olney
U11BG 26-Feb Sun 2:00 PM Holy Terrors vs Samuel Shissler
U10BB 26-Feb Sun 3:00 PM Academy Sabres vs SPSC Strikers Jardel
HSG 26-Feb Sun 3:00 PM Fox Chase Knights vs Lawncrest Lightning Olney
U11BB 26-Feb Sun 4:00 PM Torresdale Hooligans vs SPSC Jardel
HSG 26-Feb Sun 4:00 PM Fishtown Freedom Blue vs Fishtown Mickey's Olney
U9G 26-Feb Sun 5:00 PM Parkwood vs PSC Parkwood
U9BB 27-Feb Mon 6:00 PM Parkwood Fury vs Torresdale Hornets Parkwood
U8B Blue 27-Feb Mon 6:00 PM Fishtown Mutiny White vs Kensington SC U8 Shissler
U11BB 27-Feb Mon 7:00 PM PYO Freedom vs Penn Academy Revolution Parkwood
U8G 27-Feb Mon 7:00 PM Fishtown Flash vs Phila SC White Shissler
U14B 27-Feb Mon 8:00 PM Fishtown Arsenal vs United Friends Shissler
U10G 28-Feb Tues 6:00 PM Fishtown Comets Gray vs Fox Chase Shissler
U9G 28-Feb Tues 7:00 PM PSC vs Fishtown SS Shissler
U14B 28-Feb Tues 8:00 PM United Friends vs Capitolo Lobos Shissler
U8G 3-Mar Fri 6:00 PM HVAA Grey vs Phila SC White Shissler
U10BB 3-Mar Fri 7:00 PM Fishtown Independence vs Torresdale Shissler
U8G 4-Mar Sat 9:00 AM HVAA Grey vs HVAA Black Feltonville
U10BB 4-Mar Sat 9:00 AM Fishtown Dynasty vs Fishtown Independence Shissler
U13G 4-Mar Sat 9:30 AM Roxborough United Lighting vs Fishtown Saul HS
U9G 4-Mar Sat 10:00 AM PSC vs Fishtown E Feltonville
U8B Blue 4-Mar Sat 10:00 AM West Philly Hurricanes vs Roxborough United Flash Flood Shepard
U10G 4-Mar Sat 10:00 AM Fishtown Fire Blue vs Fishtown Comets Blue Shissler
U12G 4-Mar Sat 10:30 AM Roxborough United vs Fishtown Saul HS
U11G 4-Mar Sat 11:00 AM United Friends vs Lansing Black Feltonville
U12BB 4-Mar Sat 11:00 AM Kensington SC Gold vs Holy Terrors Heitzman
U13B 4-Mar Sat 11:00 AM West Philly vs Penn Academy Blue Shepard
U9G 4-Mar Sat 11:00 AM Fishtown SS vs Parkwood Shissler
U14G 4-Mar Sat 11:30 AM Roxborough United vs Parkwood Saul HS
U9BG 4-Mar Sat 12:00 PM Hulmeville Hoplites vs Danubia Gunners Feltonville
U9BB 4-Mar Sat 12:00 PM Kensington Soccer Club vs PSC Heitzman
U9BG 4-Mar Sat 12:00 PM Fishtown Atoms vs NEO Shissler
U11BG 4-Mar Sat 12:00 PM Danubia vs Capitolo Towey
U13G 4-Mar Sat 12:30 PM Roxborough United Tornados vs Penn Academy Saul HS
U10BA 4-Mar Sat 1:00 PM Lansing vs Tuzos Feltonville
U12BB 4-Mar Sat 1:00 PM Daubia Celtic vs Kensington SC 2 Towey
U11BB 4-Mar Sat 2:00 PM Torresdale Hornets vs Danubia Feltonville
U12BB 4-Mar Sat 2:00 PM NEO vs SEYAA Gators Towey
U11BG 4-Mar Sun 3:00 PM Samuel vs Danubia Towey
U8G 5-Mar Sun 9:00 AM HVAA Black vs Phila SC Blue Jardel
U11BB 5-Mar Sun 9:00 AM Penn Academy Revolution vs Penn Academy Cannons Olney
U12G 5-Mar Sun 9:00 AM Academy Sabres vs Fishtown Shissler
U10G 5-Mar Sun 10:00 AM Cione vs Lansing Lady Knights Jardel
U12BB 5-Mar Sun 10:00 AM Kensington SC Gold vs Danubia Celtic Olney
U13G 5-Mar Sun 10:00 AM Penn Academy vs Roxborough United Lighting Shissler
U10BA 5-Mar Sun 11:00 AM Tuzos vs Capitolo Guerin
U8B Blue 5-Mar Sun 11:00 AM Lansing United vs West Philly Hurricanes Jardel
U12BB 5-Mar Sun 11:00 AM Holy Terrors vs SEYAA Gators Olney
U13B 5-Mar Sun 11:00 AM Torresdale Green vs Penn Academy Gold Shissler
U10G 5-Mar Sun 12:00 PM Lansing Lady Lightening vs Fox Chase Fox Chase
U13B 5-Mar Sun 12:00 PM Tuzos vs Torresdale Black Guerin
U14B 5-Mar Sun 12:00 PM Capitolo Prodo vs Academy Sabres Olney
U14B 5-Mar Sun 12:00 PM Holy Terrors vs Kensington Shissler
U14G 5-Mar Sun 1:00 PM Fox Chase Black vs Parkwood Fox Chase
U10BA 5-Mar Sun 1:00 PM United Friends vs Lansing Jardel
HSG 5-Mar Sun 1:00 PM Fox Chase Knights vs Fishtown Freedom Blue Olney
U11BG 5-Mar Sun 1:00 PM United Friends vs Holy Terrors Shissler
U14G 5-Mar Sun 2:00 PM Fox Chase Red vs Roxborough United Fox Chase
U10BA 5-Mar Sun 2:00 PM Danubia vs Fox Chase Jardel
HSG 5-Mar Sun 2:00 PM Lawncrest Lightning vs Fishtown Freedom Gray Olney
U10BB 5-Mar Sun 3:00 PM Torresdale vs Roxborough United Jardel
HSG 5-Mar Sun 3:00 PM Fishtown Mickey's vs Kensington Olney
U9BG 5-Mar Sun 12:0-0 PM Danubia Gunners vs United Friends Jardel
U9G 5-Mar Sun 5:00PM Parkwood vs Torresdale Parkwood
U8B Blue 6-Mar Mon 6:00 PM Fishtown Mutiny White vs Roxborough United Flash Flood Shissler
U14B 6-Mar Mon 7:00 PM Fishtown Arsenal vs Capitolo Lobos Shissler
U13G 6-Mar Mon 8:00 PM Fishtown vs Roxborough United Tornados Shissler
U9G 7-Mar Tues 7:00 PM Fishtown E vs Fishtown SS Shissler
U8G 10-Mar Fri 6:00 PM Fishtown AC Ward vs Fishtown Flash Shissler
U8B Blue 11-Mar Sat 9:00 AM Fishtown AC vs Fishtown Mutiny White Shissler
U10BB 11-Mar Sat 9:30 AM Roxborough United vs Fishtown Independence Saul HS
U8G 11-Mar Sat 10:00 AM HVAA Black vs Phila SC White Feltonville
U8G 11-Mar Sat 10:00 AM Fishtown AC Ward vs Phila SC Blue Shissler
U8B Blue 11-Mar Sat 10:30 AM Roxborough United Flash Flood vs Kensington SC U8 Saul HS
U9BG 11-Mar Sat 11:00 AM NEO vs Danubia Gunners Feltonville
U9BG 11-Mar Sat 12:00 PM Fishtown Atoms vs United Friends Feltonville
U12BB 11-Mar Sat 12:00 PM Kensington SC 2 vs SEYAA Gators Heitzman
U10BB 11-Mar Sat 1:00 PM Academy Sabres vs Torresdale Feltonville
U11BG 11-Mar Sat 2:00 PM Capitolo vs Lighthouse Feltonville
U12BB 11-Mar Sat 4:00 PM Daubia Celtic vs Holy Terrors Towey
U8G 12-Mar Sun 9:00 AM Phila SC Blue vs Fishtown Firecrackers Jardel
U11BG 12-Mar Sun 9:00 AM United Friends vs Capitolo Olney
U8B Blue 12-Mar Sun 9:00 AM Kensington SC U8 vs Lansing United Shissler
U9G 12-Mar Sun 10:00 AM Lansing vs PSC Jardel
U12BB 12-Mar Sun 10:00 AM NEO vs Kensington SC 2 Olney
U11BB 12-Mar Sun 10:00 AM SPSC vs Fox Chase Shissler
U10BA 12-Mar Sun 11:00 AM Danubia vs Capitolo Jardel
U13B 12-Mar Sun 11:00 AM Torresdale Black vs Penn Academy Blue Olney
U11BG 12-Mar Sun 11:00 AM Holy Terrors vs Danubia Shissler
U10BB 12-Mar Sun 12:00 PM SPSC Strikers vs Roxborough United Jardel
U13B 12-Mar Sun 12:00 PM Penn Academy Gold vs Tuzos Olney
U10BA 12-Mar Sun 1:00 PM Fox Chase vs Lansing Fox Chase
U11BB 12-Mar Sun 1:00 PM Torresdale Hooligans vs Penn Academy Cannons Jardel
U13B 12-Mar Sun 1:00 PM Torresdale Green vs West Philly Olney
HSG 12-Mar Sun 2:00 PM Fishtown Freedom Gray vs Fishtown Freedom Blue Olney
HSG 12-Mar Sun 3:00 PM Fox Chase Knights vs Fishtown Mickey's Olney
HSG 12-Mar Sun 4:00 PM Lawncrest Lightning vs Kensington Olney
U8B Blue 13-Mar Mon 6:00 PM Fishtown Mutiny White vs West Philly Hurricanes Shissler
U8G 13-Mar Mon 7:00 PM Fishtown Flash vs HVAA Black Shissler
U11BB TBA TBA TBA PYO Freedom vs Torresdale Hooligans TBA
U13G TBA TBA TBA Roxborough United Lighting vs Penn Academy TBA
U13G TBA TBA TBA Roxborough United Tornados vs Roxborough United Lighting TBA
U8B Blue TBA TBA TBA Fishtown AC vs Roxborough United Flash Flood TBA